VULKAN

Телефон

+38 (068) 3551327

Телефон

+38 (099) 4251895

Час роботи

9:00-18:00

Про компанію

ХТО МИ?

VULKAN™ – компанія, що працює у сфері виробництва і продажу обладнання для управління водними ресурсами та благоустрою території. Ми гарантуємо довгострокову співпрацю, зразкове обслуговування та унікальну якість продукції за доступною ціною. Співпрацюємо з компаніями як в Україні, так і в країнах Європи.

НАШІ ПРОДУКТИ

VULKAN™ виробляє та реалізує продукти з композитних матеріалів:

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?

Наше виробництво

Сучасне обладнання дозволяє максимально автоматизувати виробничі процеси. Якість контролюється на кожному етапі, що дозволяє виробляти продукцію з високими експлуатаційними параметрами. Наші продукти виготовлені зі спеціальних високоякісних матеріалів.

Конкурентні
можливості

Як виробник, ми постійно вдосконалюємо нашу продукцію. Колодязі VULKAN™ - за якістю, ціною, можливістю витримувати навантаження до 25 т, легкістю транспортування та монтажу є найкращою альтернативою пластиковим та бетонним кільцям. Композитні люки VULKAN™ мають конкурентні ціни порівняно з металевими аналогами, а також ширшу лінійку за класами навантаження та кращу якість, ніж є у люків з поліетилену. Лотки водовідвідні VULKAN™ - мають найдоступнішу ціну в своєму сегменті та унікальну технологію з’єднання з трубами для каналізації.

Доставка та логістика

Наші виробничі потужності знаходяться на заході України. Це дає можливість у найкоротші терміни постачати нашу продукцію до будь-якої точки Європи. Вся продукція завантажуються на палети у спеціальній упаковці, завдяки чому товар поставляється цілим, без розсипу. Ми під ключ організуємо процес доставки продукції до кінцевого пункту призначення.

Індивідуальні
рішення

Колодязі мають можливість підключення трубопроводів діаметрами від 110 до 500 мм. Композитні люки VULKAN™ можна адаптувати під бренд. За бажанням ми можемо нанести логотип замовника на верхню поверхню кришки люків. Враховуючи вимоги замовника, ми виготовляємо люки, які відрізняються за малюнком та рельєфом поверхні, з блокуючим замком та без нього. За бажанням клієнта при оптових покупках можемо виготовити люки необхідного кольору.

Співпраця
з нами

Ви можете стати нашим діловим партнером вже сьогодні! Запрошуємо до співпраці дистриб'юторів, проектні організації, комунальні підприємства та будівельні компанії. У нас індивідуальні умови співпраці для кожного партнера. Оптовим покупцям ми пропонуємо вигідну систему знижок.

Наша команда

Ми постійно контролюємо технології дотримання всіх промислових вимог та європейських стандартів на всіх етапах виробництва. 
Ми допомагаємо створити специфікацію, та надаємо рекомендації щодо встановлення та експлуатації.
Ми організуємо своєчасну доставку продукції на Ваш об’єкт.
Ми проконсультуємо будь-яким зручним для Вас способом.
Ми розробимо рішення та розрахунки для вашого об’єкту.
Ми завжди враховуємо пропозиції наших клієнтів.

ЄВГЕН КУЛЯС

Комерційний директор

РУСЛАН НАУМЕНКО

Директор з розвитку та експорту

ОЛЕНА ШИПІЦИНА

Керівник відділу збуту

АРТЕМ ДРЕВЕТНЯК

Керівник технічного відділу

Зв'яжіться з нами в будь-який зручний для вас спосіб, щоб дізнатися більше про наші продукти та послуги!

Замовте дзвінок або дзвоніть самі за номером який вказаний нижче,
та отримайте професійну консультацію наших фахівців.

Заповніть форму